SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

Famaritana fohy:

● Low insertion very, Avo fiverenana very

● Sariaka amin'ny mpampiasa, habe kely

● PVC na LSZH Jacket

● PC/UPC/APC poloney

● Fifanakalozana tsara sy azo averina

● Mifanaraka amin'ny famaritana Telcordia GR-326-CORE

● 100% nosedraina amin'ny fomba fiasa miantoka ny fahombiazany sy ny fahamendrehana

● Mifanaraka amin'ny Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM, ary Gigabit Ethernet

● Ny fibre G657.A1 ,G657.A2 dia azo isafidianana.0.9mm na 2.0mm


Product Detail

Tags vokatra

Toetoetra

Fiber Optic Loop back modules dia antsoina koa hoe optical loop back adapters.

Ny lamosin'ny Fiber Optic Loop dia natao hanomezana fampahalalam-baovao miverina ho an'ny famantarana fibre optic.

Amin'ny ankapobeny dia ampiasaina amin'ny fampiharana fitsapana fibre optic na famerenana amin'ny laoniny ny tambajotra.

Ho an'ny fampiharana fitsapana, ny famantarana loopback dia ampiasaina hamantarana olana.

Ny fandefasana andrana miverina amin'ny fitaovan'ny tambajotra, iray isaky ny mandeha, dia teknika iray hanavahana olana.

Mitovy amin'ny tady patch, ny lamosin'ny fibre optic loop dia mety misy karazana palitao isan-karazany sy savaivony tariby, ary mety misy fiatoana sy halavany samihafa.

Ny lamosin'ny fibre optic loop dia manana endrika compact, ary mifanaraka amin'ny Ethernet haingana, fantsona fibre, ATM ary Gigabit Ethernet.

Manolotra fivoriambe manokana ho an'nyfibre optic loop lamosina.Ny mahazatra fibre optic loop lamosina karazana dia: SC fibre optic tadivavarana lamosina, FC fibre optic tadivavarana lamosina, LC fibre optic tadivavarana lamosina, MT-RJ fibre optic loop lamosina.

Fiber Optic Loop miverinaCable, izay misy connectors isan-karazany ao anatin'izany ny ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ sns

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Applications

Fifandraisana fitaovana

Loopback ho an'ny tambajotra

Fitsapana ny singa

masontsivana

Fomba tokana

Multimode

OM3 10G

Karazana mpampitohy

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Karazana tariby

Cable Simplex

Loko palitao   

MAVO

OR/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Fatiantoka fampidirana

≤0.1dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Fatiantoka miverina

≥50dB(UPC)

/

/

Fifanakalozana

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Famerenana (500 matings)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

Faharetana amin'ny sintona

≥5kg

Temperature miasa

-20~+70ºC

Temperature fitehirizana

-40~+70ºC


  • teo aloha:
  • Manaraka:

  • Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay

    Ny sokajy vokatra