Fibre Optic Connector

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Single Mode Optical Fibre Cable Quick Fast Connector Adapter ho an'ny tetikasa fametrahana tariby

    Fampiharana:

    1. Tetikasa FTTH azo ampiasaina
    2. saha azo apetraka
    3. Haingana, mora, marina
    4. Sarobidy ny vidiny
    5. portable
    6. Fametrahana latsaky ny 2 minitra
    7. Fampisehoana optika azo itokisana sy ambony
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    ● Low insertion very, Avo fiverenana very

    ● Sariaka amin'ny mpampiasa, habe kely

    ● PVC na LSZH Jacket

    ● PC/UPC/APC poloney

    ● Fifanakalozana tsara sy azo averina

    ● Mifanaraka amin'ny famaritana Telcordia GR-326-CORE

    ● 100% nosedraina amin'ny fomba fiasa miantoka ny fahombiazany sy ny fahamendrehana

    ● Mifanaraka amin'ny Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM, ary Gigabit Ethernet

    ● Ny fibre G657.A1 ,G657.A2 dia azo isafidianana.0.9mm na 2.0mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Fast connector (antsoina koa hoe “ No-Polish Connector ” , “Pre-polish Connector” na “ Fast Connector ”) dia fitaovana mora apetraka.Tsy mila fitaovana na jig.Izy io dia manerantany ho an'ny 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Flat Cable.

    Mechanical Field-Mountable Fiber Optic Connector (FMC) dia natao hanamora ny fifandraisana tsy misy milina fusion splicing.Ity connecteur ity dia fivoriambe haingana izay mitaky fitaovana fibre mahazatra ihany: fitaovana fanalana tariby sy fibre cleaver.Ny mpampitohy dia mampiasa Fibre Pre-Embeded Tech miaraka amin'ny ferrule seramika ambony sy V-groove aluminium.Ary koa, ny endrika mangarahara amin'ny fonon'ny sisiny izay ahafahana mijery maso.

    Fampisehoana avo lenta, mora ampiasaina ny connecteur fibre optic mekanika.Azo ampiasaina betsaka amin'ny fifandraisana tariby mitete FTTH sy ny fifandraisana

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC Duplex Simplex Fibre Optic Adapter

    Optical fibre adaptatera (fantatra ihany koa amin'ny hoe flange), dia ny foibe fifandraisana ampahany amin'ny Optical fibre movable connector, fitaovana kely natao hamarana na mampifandray ny fibre optic tariby na fibre optic connectors eo amin'ny roa fibre optic tsipika.Ny adaptatera fibre optic dia ampiasaina amin'ny fifandraisana fibre optic, ny fampiasana mahazatra dia ny manome tariby amin'ny fifandraisana fibre cable.

    Amin'ny fampifandraisana tsara ny connectors roa, ny Fiber Optic Adapter dia mamela ny loharanom-pahazavana hampita ny ankamaroany ary hampidina ny fahaverezana araka izay azo atao.Amin'izany fotoana izany, ny Adapter Fibre Cable dia manana ny fahamendrehana amin'ny fahaverezan'ny fampidirana ambany, ny fifampiraharahana tsara ary ny famerenana indray. Ampiasaina betsaka amin'ny rafitra fizarana fibre optika (ODF), fitaovana fifandraisana fibre optika, fitaovana, sns., Fampisehoana ambony, azo antoka ary azo itokisana.