Fibre Fast Connector

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Single Mode Optical Fibre Cable Quick Fast Connector Adapter ho an'ny tetikasa fametrahana tariby

    Fampiharana:

    1. Tetikasa FTTH azo ampiasaina
    2. saha azo apetraka
    3. Haingana, mora, marina
    4. Sarobidy ny vidiny
    5. portable
    6. Fametrahana latsaky ny 2 minitra
    7. Fampisehoana optika azo itokisana sy ambony
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Fast connector (antsoina koa hoe “ No-Polish Connector ” , “Pre-polish Connector” na “ Fast Connector ”) dia fitaovana mora apetraka.Tsy mila fitaovana na jig.Izy io dia manerantany ho an'ny 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Flat Cable.

    Mechanical Field-Mountable Fiber Optic Connector (FMC) dia natao hanamora ny fifandraisana tsy misy milina fusion splicing.Ity connecteur ity dia fivoriambe haingana izay mitaky fitaovana fibre mahazatra ihany: fitaovana fanalana tariby sy fibre cleaver.Ny mpampitohy dia mampiasa Fibre Pre-Embeded Tech miaraka amin'ny ferrule seramika ambony sy V-groove aluminium.Ary koa, ny endrika mangarahara amin'ny fonon'ny sisiny izay ahafahana mijery maso.

    Fampisehoana avo lenta, mora ampiasaina ny connecteur fibre optic mekanika.Azo ampiasaina betsaka amin'ny fifandraisana tariby mitete FTTH sy ny fifandraisana