Boaty famaranana fibre optic custermized

Famaritana fohy:

Fiber Optic DIN Rail Mounted Terminal Box dia boaty metaly manokana hosokajiana amin'ny din rail.Ny boaty famaranana fibre Din rail dia manaiky tontonana modular iray izay mahatonga azy io ho tsara ho an'ny fampiharana fibre kely kokoa hatramin'ny fibre 24, ary miaraka amin'ny takelaka adaptatera samihafa (toy ny ST Simplex Adapter Plate, LC Simplex Adapter plate, LC Duplex Adapter Plate, SC Simplex Adapter Plate , Plate adaptatera Duplex SC, Plate Adapter FC Simplex. Tohanana ny serivisy OEM. ).Ity fefy matevina ity dia ahafahan'ny fampitaovana mivantana na fusion splices any amin'ny faritra arovana kely kokoa.

Ny boaty terminal DIN Rail Fiber optic dia azo ampiasaina amin'ny fizarana sy ny fifandraisana amin'ny terminal ho an'ny rafitra fibre optika isan-karazany, indrindra mety amin'ny fizarana terminal mini-tambajotra, izay mampifandray ny tariby optika, cores na pigtails.Ny boaty Din Rail rehetra dia azo fenoina tanteraka.


Product Detail

Tags vokatra

Toetoetra

Loko vy mihodinkodina mangatsiaka, loko elektrostatika.

Misy amin'ny 4, 6, 8, 12, 16, 24 cores.

Azo apetraka SC FC ST LC sy adapter hafa karazana.

Ampy ny radius curvature.

Famolavolana mitombina, fiarovana tsara ho an'ny pigtail.

Mora ny fametrahana sy fikojakojana.

Configuration automatique braking fitaovana.

Ny rafitra karazana porofo vovoka, fametrahana moramora, mora misokatra sy mihidy.

din rail fibre patch tontonana Integrated amin'ny asan'ny fibre optique splicing, miolakolaka, fitehirizana, fizarana, sns.

Manaiky Service namboarina. toy ny fanontana logo, loko, endrika namboarina.

Fiber Termination Box02

Applications

Mety amin'ny Pigtail, ribbon sy bunch cable connect distribution.

Nampiasaina ho an'ny Din-rail, fampiharana amin'ny rindrina.

Ampiasaina amin'ny FTTH, Telecommunications, CATV sns.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

masontsivana

Products

din railOptical Termination Box

Karazana mpampitohy

LC SC FC ST

Cores

4 ka hatramin'ny 24 fibre

Karazana tariby

SM MM OM3 OM4

ara-nofo

vy nanakodia mangatsiaka

loko

FOTSY

Package

Boaty baoritra

Product Keywords

Ny rafitra GPON fibre optic DIN Rail Terminal Box

Fiber Termination Box07







  • teo aloha:
  • Manaraka:

  • Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay

    Ny sokajy vokatra