2.0mm SX MM Fibre Optic Patch tady

Famaritana fohy:

FIBER OPTIC PATCH CORD-MM(OM2, OM3, OM4)

Ny tady patch dia tariby fibre optique ampiasaina hampifandraisana fitaovana iray amin'ny iray hafa ho an'ny fampitaovana famantarana.Raha ny mahazatra, misy 4 karazana connector: FC/SC/LC/ST.. 2 karazana ferrule: PC, UPC.

FC dia midika hoe Fixed Connection.Izy io dia raikitra amin'ny alàlan'ny trano fonenan'ny barika.Ny connecteur FC dia amin'ny ankapobeny dia vita amin'ny trano vy ary voapetaka nikela.


Product Detail

Tags vokatra

Ny tady patch dia tariby fibre optique ampiasaina hampifandraisana fitaovana iray amin'ny iray hafa ho an'ny fampitaovana famantarana.Amin'ny ankapobeny, misy karazany 4 connector: FC/SC/LC/ST.. 2 karazana ferrule: PC, UPC,

FC dia midika hoe Fixed Connection.Izy io dia raikitra amin'ny alàlan'ny trano fonenan'ny barika.Ny connecteur FC dia amin'ny ankapobeny dia vita amin'ny trano vy ary voapetaka nikela.

FC Connectors…

Fiber Optic Patch cord09

SC dia mijoro ho an'ny Subscriber Connector - mpampitohy amin'ny fomba fanosehana/misintona.Izy io dia fametahana fatorana efa-joro mipetaka miaraka amin'ny fihetsika manosika sy misintona tsotra ary voahidy.

Ireo mpampitohy SC…

Fiber Optic Patch cord08

LC patch tariby dia fibre optic tariby ampiasaina hametahana fitaovana iray amin'ny iray hafa ho famantarana routing.LC dia midika hoe Lucent Connector.Izy io dia mpampitohy fibre optic endrika kely, antsasaky ny haben'ny SC.

LC Connectors…

Fiber Optic Patch cord00

ST dia mijoro ho an'ny Straight Tip- famotsorana haingana fomba bayonet connector.Ny connectors ST dia cylindrical miaraka amin'ny fampifandraisana hidin-trano.Izy ireo dia karazana push-in sy twist

ST Connectors…

Fiber Optic Patch cord010

PC dia midika hoe Fifandraisana ara-batana.Miaraka amin'ny mpampitohy PC, ny fibra roa dia mifanena tahaka ny ataony amin'ny mpampitohy fisaka, fa ny tarehin'ny farany dia voaporitra mba ho somary miolikolika na boribory.Manafoana ny elanelana amin'ny rivotra izany ary manery ny fibre mifandray

Fiber Optic Patch cord011

UPC dia midika hoe Ultra Physical Contact.Ny tarehin'ny farany dia omena fanosorana lavabe mba hamaranana tsara kokoa.Ireo mpampitohy ireo dia matetika ampiasaina amin'ny rafitra nomerika, CATV ary telephony.

Fiber Optic Patch cord012

Toetoetra

Mifanaraka amin'ny IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, fenitra

Very insertion ambany, very fiverenana ambony

Fifandraisana matevina avo, mora ampiasaina

Fitokisana ambony sy fahamarinan-toerana

Tsara amin'ny famerenana sy fifanakalozana

Fampiharana

Fitaovana fitiliana

FTTX+LAN

Fibre Optical CATV

Rafitra fifandraisana optika

Telecommunication

famaritana

1. Famaritana tariby tery-buffered
Fijerena mombamomba:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fibre Parameter

zavatra fikirana
Karazana fibre OM1OM2, OM3, OM4
Savaivony fototra 50+ 2.5
Core Non-circularity <=5.0 %
Cladding Diameter 125.0+1.0um
Cladding Non-Circularity <=1,0 %
Savaivony coating 245+7
Fahadisoan'ny Coating-Cladding Concentricity <=12.0um
Coating Non-Circularity <=6.0um
Error Concentricity Core-Cladding <=1.0um
Attenuation 850nm <=2.3
1300nm <=0.6
Aperture isa (NA) 0.200+ 0.015
Dingana (midika ho fandrefesana roa tonta) <=0,10 dB
tsy ara-dalànaMihoatra ny halavan'ny fibre sy ny fijanonan'ny teboka <=0,10 dB
Fahasamihafana backscatter coefficient (fandrefesana roa tonta) <=0,08 db/km
OFL Bandwidth(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850nm >=700 >=1500 >=3500
1300nm >=500 >=500 >=500
Bandwidth Modal mahomby@850nm(MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Lavitra fanohanana ny fampiharana mandeha OM2 OM3 OM4
10Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300nm (m) 600 600 600
40&100 Gigabit Ethernet 850nm (m)   100 150

3. Cable Parameter

zavatra fikirana
Cable ivelany Savaivony ivelany 0.9 / 2.0 / 3.0mm tsy voatery
ara-nofo PVC
loko voasary
Cable anatiny Savaivony ivelany 0.9mm buffer tery
ara-nofo PVC
loko Fotsy (SX) Fotsy & Voasary(DX)
fanoherana tsotra 100N
Duplex 200N
Fotoana zava-mahadomelina 500
Temperature miasa -20~+60
Temperature fitehirizana -20~+60

4. Famaritana ny mpampitohy

zavatra fikirana
Karazana mpampitohy LC/UPC,SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.tsy voatery
Fomba fibre  OM2, OM3, OM4
halavan'ny onjam miasa 850, 1300nm
Andrana halavan'ny onjam 850, 1300nm
Fatiantoka fampidirana <=0.2db
Fatiantoka miverina >=35db
Repeatability <=0.1
Fifanakalozana <=0.2dB
Faharetana <=0.2dB
Halavan'ny fibre 1m,2m… .. misy halavany azo atao.
Halavany sy fandeferana 10cm
Temperature miasa -40C ~ +85C
Temperature fitehirizana -40C ~ +85C

5. Sary hojerena

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • teo aloha:
  • Manaraka:

  • Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay